IMG 20180222 133336 resized 20180227 120224573

Dnia 22.02.2018r. w Zespole Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku odbyła się konferencja „Przedsiębiorcy dla młodych”.W spotkaniu uczestniczyły następujące klasy z opiekunami:

III A- pod opieką –p. Barbary Meredyk,

III C- pod opieką p. Małgorzaty Dudyś,

III D – pod opieką p. Doroty Kowalskiej

II A – pod opieką p. Jolanty Wotawy

Młodzież uczestniczyła w wykładach przeprowadzonych przez przedstawicieli następujących firm: ETI  POLAM, MARDOM, DOM POLONII, QUAD GRAPHICS,  ZAKŁAD MLECZARSKI WINNICA. Uczniowie mieli możliwość poznania lokalnych firm, które oferują konkurencyjne warunki zatrudnienia.                                                                                                        Targi Pracy miały na celu spotkanie osób planujących swoją karierę zawodową      oraz firm i instytucji, które poszukują pracowników i stażystów. To wyjątkowa okazja            dla maturzystów, aby w jednym miejscu porozmawiać z wieloma pracodawcami                     i przełamać pierwsze lody w kontakcie z rekruterami.

M. Dudyś