"Wizje świata według Czesława Miłosza"

W ramach obchodów Roku Miłosza nasz szkoła wspólnie z Pułtuską Biblioteką Publiczną im. J. Lelewela ogłosiła konkurs plastyczny "Wizje świata według Czesława Miłosza".

Uczestnicy mieli naprawdę trudne zadanie - przygotować dwie prace plastyczne w dowolnej technice, które będą interpretacją wierszy Czesława Miłosza Dar i To.

Do Konkursu zgłoszono 17 prac, które wykonali uczniowie pułtuskich szkół ponadgimnazjalnych. Oceniało je jury w składzie: przewodnicząca - p.Barbara Popielska - plastyk, p. Barbara Meredyk - dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku, p. Bożena Potyraj - dyrektor Pułtuskiej Biblioteki Publicznej im. J. Lelewela, p. Anna Krystoszyk - nauczyciel języka polskiego.